آلومینیوم Global aluminium) GA)

پاردیک وین نمایندگی الومینیوم GA،درب و پنجره دوجداره الومینیوم جی ای در اصفهان،لامل در اصفهان،curtain wallدر اصفهان

درب و پنجره آلومینیوم GA

با توجه به تنوع پروفیل های درب و پنجره های آلومینیومی و محبوبیت فراوان این جنس در ساختمان سازی ایران آشنایی و شناخت هر چه بهتر برندهای معتبر و مزیت های آنها نسبت به یکدیگر بسیار حائز اهمیت است گروه صنعتی پاردیک با سابقه درخشان در زمینه تولید انواع درب و پنجره های دوجداره آلومینیوم و UPVCبرند GA را به عنوان پروفیل آلویمینوم درجه یک تولید ایران در سطح خاور میانه به شما معرفی می نماییم.

استحکام ،زیبایی،دوام


با ما به زیبایی بیاندیشید

سیستم های درب و پنجره دوجداره آلومینیوم اختصاصی ،ترمال بریک،انواع کرتن وال(curtain wall)وانواع لامل برند معتبر GA را از پاردیک بخواهید.

معرفی مختصر از برند GA

 

شرکت قالب سازی ایران قدر شقایق از سال 1370 فعالیت خود را با تجربه در زمینه ساخت قالب های اکستروژن، تولید انواع مقاطع آلیاژهای آلومینیومی و ارائه خدمات مهندسی در بهینه سازی پرسهای اکستروژن شروع کرد.

در سال 1373 پس از راه اندازی فرز CNC و وایرکات CNC ، برای اولین بار در ایران ساخت قالب های اکستروژن آلومینیوم را در کارخانه خود با روش cad/cam بهینه نمود. کمپانی GA در سال 1385 با استفاده از پرس اکستروژن 2000 تنی خریداری شده از شرکت شلومن آلمان تنوع و کیفیت محصولات خود را به قدری بالا برد که توانست یکی از برترین تولید کننده های پروفیل آلومینیوم در ایران و خاورمیانه شود.

از سال 1394 شرکت شقایق طراحی و تولید مقطع های در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک و معمولی را شروع کرد. با استفاده از نیروی فنی متخصص و تجارب بین المللی در این زمینه کمپانی جی ای توانسته خود را به عنوان یکی از برترین تولید کننده های تولید درب و پنجره آلومینیوم نشان داده است. کسب سه دوره متوالی (شش سال) برند برتر تولید مقاطع صنعتی از سندیکای صنایع آلومینیوم ایران نشان دهنده تلاش این شرکت در جهت حفظ کیفیت محصولات تولیدی اش است.

از اینجا شروع کنید

با تماس با کارشناسان متخصص پاردیک می توانید علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان، از مراحل انجام کار و قیمت گزاری پروژه خود مطلع شوید

پاردیک وین-نمایندگی آلومینیوم جی ای در اصفهان،درب و پنجره آلومینیوم در اصفهان و بندرعباس،پنجره ترمال بریک

به زیبایی و عایق بندی خانه خود بیشتراهمیت دهید

انواع محصولات تولیدی گلوب آلوم نظیر انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره  اختصاصی و ترمال بریک،انواعCurtain wallو انواع لامل یکی از بهترین تولیدات آلومینیوم ایران در خاور میانه را از پنجره پاردیک تحویل بگیرید

درب و پنجره دوجداره الومینیوم اصفهان-الومینیوم ترمال بریک-درب و پنجره اختصاصی در اصفهان-GA

سیستم لولایی کیا 62

پروفیل ترمال بریک کیا62 برای درب و پنجره های لولایی طراحی شده است. استفاده از زهوار های شیشه های گوناگون باعث شده تا بتوان از شیشه یا پنل هایی با ضخامت 6 تا 36 میلی متر در تولید آن به کار برد. این سیستم با ضریب تبادل 1.96 تا 2.90 برای همه ی مناطق آب و هوایی مناسب است؛ بدون توجه به آنکه منطقه گرمسیری باشد یا سردسیر می توان از اتلاف انرژی گرمایی یا سرمایی داخل خانه جلوگیری کرد.
از جمله مزایای دیگر این نوع سیستم، همخوانی آن با سیستم کشویی لارا 79 را می توان نام برد. شما می توانید بنا به نیاز خانه و طراحی خانه شما از ترکیب این دو سیستم بازشو درکنار هم استفاده کنید.
پروفیل سری کیا دارای دو زیرشاخه دیگر به نام های مینیمال و 62RO است. سیستم مینیمال با استفاده از خطوط ساده و بدون داشتن خم و پیچیدگی های خاص ظاهری زیبا و در عین حال ساده را پدید می آورد. 62RO هم جزو سیستم های ترمال بریک لولایی است. به دلیل وجود خطوط منحنی و ریزه کاری هایش معمولا برای فضاهایی با معماری کلاسیک استفاده می شود. به خصوص این نوع سیستم برای جایگزینی پنجره های چوبی گزینه ی مناسبی است.