چرا پاردیک؟

pardicwin-pardic prouducer of upvc and aluminium windows and doors in esfahan and tehran

چرا پاردیک؟

چرا پاردیک؟ 558 408 Armin

چرا پاردیک؟

برای انتخاب یک محصول مناسب مطابق نیازتان،اطلاع هر چه تمام از کیفیت و کاربرد مناسب آن حق مسلم شماست،

در زمینه ساختمان سازی نیز انتخاب یک درب و پنجره مناسب و از جمله گزینش یک برند تولیدی مناسب و معتبر از میان برندها و شرکت های مختلف تولیدی کار آسانی نیست و ممکن است خریداران محترم به علت تعدد بسیار فراوان تولید کنندگان درب و پنجره کمی با مشکل مواجه شوند، حال قصد داریم با ارایه دلایلی شما را در انتخاب هر چه بهتر پاردیک و ایجاد رابطه ماندگار با خود یاری نماییم:

سابقه معتبر و طولانی مدت:

نام آشنا بودن یک برند و سابقه آن در زمینه های مختلف ساختمانی با پیشینه ای معتبر و درخشان میتواند خریداران را در انتخاب آسان بسیار کمک کند ،گروه صنعتی پاردیک وین با سابقه طولانی و درخشان فعالیت خود را با نام سابق شرکت پوشش در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .

این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در مسیر عایق سازی ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام جهانی درصنعت تولید درب و پنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک و CNC روز دنیا بنا نهاد.

پاردیک به عنوان یکی از اولین ارایه دهندگان درب و پنجره دو جداره UPVC در اصفهان می باشد که از ابتدا با انتخاب بهترین برند ها و ارایه کالایی مرغوب و با کیفیت هم اکنون نیز به فعالیت خود ادامه میدهد و روز به روز از بهترین و برترین کالاها در این زمینه استفاده می نماید.

پاردیک با سابقه طولانی و نمونه های ساختمانی فراوان از سال 81 یکی از ماندگارترین درب و پنجره‌ها را با برترین کیفیت تولیدی به شما عزیزان ارایه می کند. همواره از سال‌ها پیش همراه شما بوده‌ایم و هیچ گاه شما را در این زمینه تنها نخواهیم گذاشت.

همکاری با برندهای معتبر جهانی:

در زمینه تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم با توجه به قسمت های مختلف و متعدد یک پنجره تولیدکنندگان نیاز به همکاری با برندهای متعدد تامین کننده مواد دارند،که این برندها از لحاظ کیفیت و همچنین قیمت بسیار متعدد هستند.

ما از ابتدا تاکنون با انتخاب بهترین برندهای جهانی درجهت تامین مواد مورد نیاز خود سعی در ارائه پنجره ای با حدااکثر کیفیت را داشته ایم ، در این راستا به عنوان یکی از اولین شرکت های همکار با برندهای آلمانی و ترکیه ای در زمینه تولید درب و پنجره در ایران بوده ایم و پس از همکاری طولانی مدت هم اکنون مفتخریم تعدادی از این برند‌ها را به شما معرفی نماییم:

رها آلمان : گروه صنعتی پاردیک به عنوان نماینده تحت لیسانس پروفیل رها آلمان در ایران است که همواره تحت کنترل و نظارت 3ماه یکبار این برند معتبر جهانی از لحاظ کیفی می‌باشد.

وینتک ترکیه : پس از 15سال همکاری با پروفیل معتبر وینتک به عنوان یکی از برترین نمایندگان دارای+ CERTIFICATE A وینتک در ایران مفتخریم کلیه پنجره های ارایه شده با پروفیل وینتک را با پشتیبانی کامل و گارانتی 10 ساله خدمت شما عزیزان ارایه نماییم.

ROTO , GU المان به عنوان یکی از برترین برندهای یراق الات در سطح جهانی

ACCADO ترکیه

 

دستگاه های فول اتومات تولید پنجره:

یکی از مهمترین مباحث در زمینه درب و پنجره نحوه تولید آن و دستگاه های تولید کننده می‌باشد، متاسفانه امروزه در بسیاری از شهرها درب و پنجره با دستگاه های بسیار ساده و ابتدایی و به دور از هر گونه استانداردی تولید می‌شود،که کیفیت و ظرافت دستگاه های تولیدی در زمینه تولید یک پنجره استاندارد هم از نظر عایق بندی و هم از نظر مقاومت و کبفبت استاتیکی پنجره بسیار حائز اهمیت است، پاردیک وین با بهره‌وری از دستگاه های فول اتوماتیک ترکیه و آلمان در مراحل مختلف برش، جوش، CNC و … سعی در ارایه بهترین پنجره با کیفیت و استاندارد از هر لحاظ را دارد که استفاده از دستگاه های جوش 4 سر فول اتوماتیک برش فول دو سر و CNC تمام اتوماتیک آلمان و … خود دلیلی بر اثبات این موضوع می‌باشد.

 

 

استفاده از بهترین مواد مصرفی :

قیمت و کیفیت مواد مورد استفاده برای تولید درب و پنجره بسیار متعدد است،

و در این زمینه متاسفانه برای برخی از تولید کنندگان قیمت نسبت به کیفیت ارجحیت پیدا می‌کند ،پاردیک همواره با انتخاب بهترین جنس های ارایه شده از کوچکترین اجزا، از قبیل استفاده گسگت های EPDM و پیچ های با کیفیت و مناسب ،لولای مناسب و … تا قسمت های مهم تر از جمله گالوانیزه با کیفیت و مناسب از لحاظ قطر و اندازه متناسب با نوع پروفیل و همچنین پروفیل های UPVC و آلومینیومی مناسب و معتبر ،کیفیت را در ارجحیت قرار داده و بهترین‌ها را به شما ارائه می‌کنیم.

تکنسین های مجرب و آموزش دیده نصب:

شاید بتوان پس از تولید با کیفیت و مناسب یک پنجره ،طرز صحیح نصب یک پنجره را به عنوان یکی از مهمترین ارکان عایق سازی و ارایه پنجره مناسب مطرح نمود، نصب پنجره از روش جایگذاری، عایق بندی، نصب شیشه، ماستیک و فوم، ریگلاژ، تمیزکاری پنجره و…همگی نیاز به آموزش تخصصی دارند، پاردیک با همکاری با کارشناسان متخصص و مجرب کاملا آموزش دیده در همه زمینه های نصابی درب و پنجره و استفاده از استاندارد های رها آلمان در زمینه نصب پنجره به نصب پنجره ای عایق و ایمن می پردازد.

یراق آلات:

یراق آلات مورد استفاده برای پنجره ها علاوه بر مقاومت و استحکام پنجره در زمینه عمر بازشوها و عدم نیاز به ریگلاژ ارتباط مستقیم دارد، همچنین آب کاری مناسب یراق آلات و همچنین مقاومت آن بسیار مهم است،پاردیک از میان برندهای متعدد تامین کننده یراق آلات با بررسی های بسیار و کسب تجربه سه برند معتبرGU ,ROTO آلمان و ACCADO ترکیه را به شما ارایه می نماید که هر سه برند از هر نظر دارای بهترین کیفیت می باشند.

خدمات و گارانتی:

خدمات و پشتیبانی مناسب یک برند در زمینه کالای تولیدی خود بسیار مهم است و میتواند به مشتریان آرامش خاطر دهد، گروه صنعتی پاردیک تمامی تولیدات درب و پنجره خود را از لحاظ فنی و کیفی به طور کامل پشتیبانی می نماید، پاردیک به عنوان یکی از تنها 5 نماینده + CERTIFICATE A پروفیل وینتک می باشد که  گارانتی 10ساله کاملا معتبر پروفیل وینتک را به شما ارایه مینماید (لازم به ذکر است تمامی گارانتی های ارایه شده توسط نمایندگان نامعتبر و غیر رسمی برای برند وینتک کاملا باطل است و فقط 5 نماینده دارای + CERTIFICATE A وینتک یا نماینده رسمی وینتک حق ارایه چنین گارانتی رادارند) می‌توانید با کلیک نمایندگان معتبر را بررسی نمایید. (شرکت پاردیک وین-براهیمی-اصفهان-شهرضا)

همچنین پاردیک خدمات 3ساله رایگان در زمینه فنی و ریگلاژ درب و پنجره های خود به شما ارایه می نماید.

از ابتدا تا انتهای ارائه یک پنجره با کیفیت همراه شما هستیم.