رها آلمان

رها آلمان

pardicwin-rehau germany-upvc double glazed windows and doors.tilt and turn-french doors

همیشه  انتخاب نوع متریال درب و پنجره UPVC از میان برندهای بسیار متنوع درسطح ایران کاردشواری است،در سطح جهانی پروفیل های آلمانی دراین زمینه بنام میباشندیکی از معروفترین ای برندها رها آلمان است که به عنوان بزرگترین شرکت پلیمری دنیا مطرح است،پاردیک وین با بررسی های فراوان ازمیان برندهای  المان پروفیل یوپی وی سی با افتخار رهاآلمان را به عنوان بهترین برند المانی در ایران به شما پیشنهاد میکند

تاریخچه ای عظیم:

آلمان بزرگترین تولید کننده محصولات پلیمری دنیا می باشد که در سال ۱۹۴۸ تاسیس شد و در سال 1958 برای اولین بار به تولید درب و پنجره های UPVC پرداخت این شرکت به عنوان مخترع صنعت دوجداره در جهان  می باشد.

با تلاش برای تولید پنجره فولادی که توسط کاورهای PVC عایق بندی مناسبی را فراهم می کرد به تولید پنجره های UPVC در صنعت ساختمان منجر شد.

توسعه در سطح جهانی:

REHAUآلمان یک شرکت جهانی مقرر در 170 کشور و با 17000 کارمند مشغول به کار است پروفیل رها REHAU آلمان از نظر ملاحظات انرژی دارای بهترین مشخصات پنجره در حال حاضر موجود در بازار ساخت و ساز است.

این پروفیل دارای بیش از ۶ دهه تجربه در توسعه محصولات با مواد مختلف می باشد .تیم رها با کارشناسان خبره و متخصص به طور مداوم در حال بهبود فرمولاسیون مواد و طراحی قطعات برای تولید محصولاتی خلاقانه تر و با دوام تر از قبل است.

بررسی های دقیق :

این شرکت با بررسی دقیق شرایط آب و هوایی شهر های مختلف ایران و زاویه تابش نور خورشید و اشعه UV و IR پروفیل هایی کاملا سازگار با شرایط آب و هوایی ایران که در برابر هرگونه تغییر حالت و رنگ مقاوم می باشد تولید می کند،

در ادامه به بررسی های رها آلمان در زمینه زاویه تابش  UVدر ایران به منظور تولید پروفیل هایی یو پی وی سی و سری پروفیل های مختلف رها می پردازیم.


ارامش را با پروفیل های رهای آلمان تجربه کنید

باراهکار های رها آلمان ارامش را به خانه خود ببرید و خود و خانوادتان را از انواع آلودگی های صوتی و مشکلات گرمایشی و سرمایشی کاملا مصون نگه دارید.

پاردیک وین به عنوان نماینده تحت لیسانس رها آلمان در اصفهانانواع نمونه های درب و پنجره این برند جهانی را با رعایت تمامی استاندارد های رهاآلمان و نظارت 3ماه یکبار رها آلمان به شما عزیزان پیشنهاد میکند،

تمامی مراحل تولید درب وپنجره رها آلمان از مرحله طراحی با نرم افزار refآلمان تا سایر مراحل دیگر با بالاترین کیفیت این برند جهانی صورت میگیرد.

pardicwin-rehau germany-upvc windows and doors in iran-best upvc

بررسی های دقیق تابش سالانه UVرها آلمان در ایران:

باتوجه به متفاوت بودن آب و هوا و زاویه اشعه UVدر کشورهای مختلف جهان تولید و ارائه پروفیلی که دقیقا متناسب آب و هوای کشورهای مختلف در سطح جهانی باشد کاری دشوار است.

اگر میزان دی اکسید تیتانیومی که به عنوان یکی از عوامل برای جلوگیری از تغییر رنگ و خمش پروفیل های یوپی وی سی به کار میرود متناسب آب  و هوای کشور مورد نظر نباشد متاسفانه مانند بسیاری از پروفیل های UPVCدر ایران دچار مشکلات متعددی از جمله زرد شدگی و خمشش میشود.

رها آلمان از ابتدای ورود خود به ایران با انجام محاسبات دقیق و بررسی های آب و هوایی ایران اقدام به تولید پروفیل هایی دقیقا متناسب با آب و هوای ایران نموده است.

سری پروفیل های رها آلمان در ایران کاملا متناسب با سخت ترین و بدترین آب و هوای ایران و بیشترین زاویه تابش می باشد این سری پروفیل ها مخصوص ایران ساخته شده است؛

همانظور که در نمودار رو به رو مشخص است بدترین میزان UVدر شهر شیراز ایران و به میزار 183Kcal/cm/p.aمیباشد.

رها پروفیل های خود را بادرصدی بسبار مقاوم تر از این میزان یو وی ساخته و به ایرانیان ارائه می نماید.

پاردیک وین مفتخر است به عنوان نماینده تحت لیسانس رها در ایران و اصفهان انواع سری پروفیل های این برند جهانی را کاملا مطابق با ایران ومقاوم در برابر هر گونه تغییر رنگ و خمیدگی و ..به شما عزیزان ارائه نماید:


محصولات رها آلمان

pardicwin-rehau euro 60 series-upvc windows and doors-iran-esfahan-tehran-shiraz-mashhad

Rehau euro 60

سری پروفیل های 3 چمبر رها آلمان با کیفیت فوق العاده و عالی وسطحی صاف وبسیار زیبا نسبت به انواع پروفیل های UPVC مناسب برای انواع ساختمانها و متناسب باهر نمایی

pardicwin-rehau euro 70 series-upvc windows and doors-iran-esfahan-tehran-shiraz-

Rehau euro 70

سری پروفیل های یورو 70 پنج چمبر رها آلمان بابالاترین میزان عایق بندی صوتی و حرارتی،مناسب برای رفع بالاترین مشکلات صوتی حرارتی

pardicwin-rehau euro sliding 60-70 upvc windows and doors-tilt and turn-esfahan-aluminium

Rehau euro sliding

سری پروفیل های کشویی 60 و 70 رها آلمان باکیفیت و عایف بندی بالا،قطر این پروفیل ها نسب به انواع نمونه های کشویی برندهای دیگردارای عایق بندی بسیار بالا و همچنین قطر پروفیل کمتری میباشد،نمونه پروفیل های کشویی رها آلمان به دوصورت تک ریل وجفت ریل ارائه میگردد،که در ایران فقط توسط شرکت پاردیک وین نمونه مونوریل بابالاترین کیفیت ارائه میگردد.

از اینجا شروع کنید

با تماس با کارشناسان متخصص پاردیک می توانید علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان، از مراحل انجام کار و قیمت گزاری پروژه خود مطلع شوید

pardicwin-rehau germany-upvc window and doors

بهینه سازی حداکثری خانه و محل کارشما تا میزان 70 درصد با درب و پنجره های رها آلمان

رها المان به عنوان بزرگترین شرکت پلیمری دنیا و مخترع صنعت دوجداره پروفیل های UPVC خود را با بهترین کیفیت را در ایران ارائه می نامید؛

پاردیک به عنوان نماینده تحت لیسانس این برند جهانی این پروفیل را به شما ارائه می نماید.درب و پنجره های تولید شده توسط پنجره پاردیک کاملا مطابق تمامی استاندارد های این برند میباشد.

کاهش 22 برابری مشکلات صوتی

بهینه سازی 70 درصدی انرژی

22DB

کاهش 49 دسی بلی صوتی با درب و پنجره های رها آلمان

73*

بهینه سازی 70 درصدی انرژی خانه و محل کار شما بار پنجره های دوجداره رها آلمان

pardicwin-aluminium and upvc windows and doors-rehau germany-wintech-vistabest-tehran-esfahan