ویستابست

ویستابست ایران

pardicwin-vistabest esfahan-upvc windows and doors in esfahan tehran shiraz mashhad

در دنیای مدرن امروز، شرکت ها و کمپانی های نوپا و جدیدی وجود دارند که به سرعت رشد می کنند و تنها بعد از گذشت چند سال از فعالیت خود به عنوان یکی از برترین برندهای منطقه ای شناخته می شوند. از جمله این شرکت ها می توان به شرکت ویستابست اشاره کرد. این شرکت در سال 1382 به ثبت رسید و فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی شروع کرد.

نکته قابل توجه آنکه این شرکت تنها پس از گذشت 3 سال از شروع فعالیت خود توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروفیل uPVC در ایران تبدیل شود. امروزه این برند معتبر ایرانی به عنوان بهترین پروفیل uPVC صادراتی در  سراسر ایران و خاورمیانه شناخته می شود که از لحاظ کیفیت مواد اولیه، کارایی و مقاومت پروفیل در شرایط آب و هوایی متنوع بهترین بازده را از خود نشان داده است.

در ادامه به معرفی مختصری از این برند با کیفت ایرانی پرداخته می شود.


پاردیک وین نماینده رسمی کارخانه VISTA BEST در اصفهان


کارخانه و تکنولوژی

اصلی ترین و تخصصی ترین فعالیت ویستابست تولید پروفیل uPVC است و این کمپانی با داشتن 13 خط تولید و نمایندگان فعال در سراسر کشور توانسته این وظیفه مهم را به برترین شکل انجام دهد. کارخانه ویستابست با استفاده از مواد اولیه اروپایی و همچنین پیشرفته ترین ماشین آلات آلمانی و اتریشی، توانسته است سهم قابل توجه ای از نیاز بازار ایران را تأمین کند.

ویستابست پس از سه سال تحقیق و آماده سازی های سخت افزاری در اوایل سال 1385، با خرید ماشین آلات تولیدی از دو کمپانی بزرگ و معتبر دنیا به نام “کراس مافای krauss maffei” آلمان و “گراینر  greiner” اتریش فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی شروع کرد و به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان صنعت پلیمر در تولید در و پنجره شناخته می شود که اولین دارنده استاندارد بین المللی “رال آلمان”  در سطح کشور است.

این برند معتبر درسال 1386 با ظرفیت 10000 تن موفق به تولید پروفیل های 3 محفظه (چمبره) سری 60 میلی متر با استاندارد رال آلمان (RAL GZ716) و BSEN 12608 اتحادیه اروپا به عنوان معتبرترین گواهینامه های جهانی شد. همچنین ویستابست در جهت سازگاری با محیط زیست و بهینه سازی بیشتر مصرف انرژی اقدام به تولید پروفیل های 70 میلی متر 5 محفظه (چمبره) در 14 قالب، 4 پروفیل در سری کشویی و 25 پروفیل در سری 60 میلی متری با امکان استفاده از شیشه های تک جداره و چند جداره به مرحله تولید رساند.


چرا ویستابست؟

پاردیک وین-نماینده رسمی ویستابست در اصفهان- pardic win the representation of vistabest

مواد اولیه با کیفیت

تولید در کلاس A استاندارد

کنترل کیفیت مداوم

تنوع در قاب ها و سبد محصول

تکنولوژی روز دنیا

نیروی انسانی مجرب

ضمانت نامه و بیمه نامه محصول

انبارش بالا، سرعت در ارسال


ضمانت و گارانتی

با بررسی های آب و هوایی به عمل آمده توسط ویستابست، پروفیل های تولیدی این کارخانه کاملا با شرایط آب و هوایی ایران سازگار است. مهم تر آنکه محصولات ویستابست قابلیت تطبیق با بالاترین میزان اشعه UV در ایران را داراست و هیچگونه تغییر رنگی پیدا نخواهد کرد.

تمامی پروفیل های تولیدی شرکت ویستابست دارای کارت گارانتی 10 ساله در برابر تغییر رنگ و شکستگی می باشند. این گارانتی تنها در صورتی اعتبار دارد که محصول از نمایندگی رسمی ویستابست خریداری شده باشد، پاردیک وین نماینده معتبر شرکت ویستابست در اصفهان است که تمامی تولیدات خود را گارانتی می کند.

TO BE THE BEST, YOU NEED THE BEST

شما شایسته ی بهترین ها هستید، پروفیل های ایرانی ویستابست را با کیفیت و استانداردهای آلمانی تجربه کنید.

pardicwin-vistabest upvc windows and doors-isfahan-shiraz-mashhad-tehran-ویستابست-پاردیک وین نمایتده ویستابست در اصفهان


انواع سری پروفیل های ویستابست ایران

با انواع سری پروفیل های 3 چمبره و 5 چمبره و انواع سری پروفیل های کشویی ویستابست بیشتر آشنا شوید

از اینجا شروع کنید

با تماس با کارشناسان متخصص پاردیک می توانید علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان، از مراحل انجام کار و قیمت گذاری پروژه خود مطلع شوید