وینتک ترکیه

وینتک ترکیه

pardicwin-wintech upvc windows and doors in esfahan-tehran-shiraz-laminazted windows-esfahan-turkeyrdic

انتخاب یک برند مناسب از میان برندهای بسیار متفاوت پروفیل های uPVC همیشه مشکل اصلی مشتریان می باشد، پاردیک با بررسی های بسیار روی انواع پروفیل چند برند برتر (در زمینه استقامت، پایداری رنگی در برابر آفتاب و …) را به شما پیشنهاد می کند، که یکی از آنها برند وینتک ترکیه می باشد.

گروه صنعتی پاردیک با بررسی های دقیق روی این پروفیل ها، همکاری چندین ساله با این برند جهانی و به عنوان نمایندگی رسمی دارای گواهینامه +Certificate A وینتک در اصفهان، این برند محبوب را به عنوان یک پروفیل با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه می کند.

لازم به ذکر است، پس از همکاری بسیار طولانی با این برند، تولید و نصب انواع درب و پنجره ها با پروفیل های وینتک ترکیه در تمام نقاط کشور تاکنون طی گذشت 15 سال هیچ گونه مشکل تغییر رنگ و تغییر حالت پروفیل های این برند گزارش نشده و این پروفیل را به عنوان یک پروفیل مرغوب و برتر نسبت به بسیاری از برندهای دیگر ایرانی به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه مطلب به معرفی مختصری از این برند پرداخته می شود:

تاریخچه ای عظیم:

وینتک ترکیه از اواخر سال 1980 میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل های uPVC مورد نیاز صنعت ساختمان در ابعاد و مقاطع مختلف آغاز نموده و بیش از سه دهه فعالیت، پروفیل های تولیدی خود را در بازار های مصرف کشورهای مختلف عرضه می نماید.

تکنولوژی:

تهیه ی مواد اولیه استاندارد و استفاده از بهترین ماشین آلات و بهره وری از نیروی انسانی متخصص و کار آزموده در مکانیزم تولید، نظارت بر واحدهای فروش و ارائه خدمات فنی و پشتیبانی پس از فروش موجب گردیده که پروفیل های وینتک ترکیه به عنوان یکی از محصولات شناخته شده در بازار های جهانی مطرح و همواره رضایت مندی مصرف کنندگان را به همراه داشته باشد.

وسعت:

وینتک ترکیه جهت سرویس دهی مطلوب به مصرف کنندگان، علاوه بر کارخانجات و انبارها و دفاتر فروش خود در کشور ترکیه، در کشورهای آلمان، روسیه، اوکراین، هندوستان، آذربایجان و تونس نیز کارخانجات تولید پروفیل های درب و پنجره دوجداره uPVC را احداث و همچنین در بیش از 54 کشور دفاتر و انبارهای فروش دایر نموده است.

وینتک در ایران:

باتوجه به عرضه محصولات وینتک در ایران طی چند سال گذشته، مدیران این شرکت با بررسی دقیق علمی و عملی طی مدت حضور و عرضه محصولات خود در کشور ایران و جهت رفع نیاز و همکاری هرچه بیشتر با ایرانیان در ابتدای سال 89 اقدام به برنامه ریزی و تأسیس کارخانه تولیدی این محصولات در کشور ایران نمودند. با سعی و تلاش پرسنل مسئول فاز 1 این کارخانه در ابتدای آبان ماه سال 90، در زمینی به وسعت 36000 متر مربع و زیربنای تولیدی به وسعت 16000 متر مربع در شهر تبریز افتتاح و شروع به فعالیت، تولید و عرضه انواع پروفیل های uPVC استاندارد مورد نیاز این صنعت نموده است.

گروه صنعتی پاردیک نیز با بررسی های دقیق به عمل آمده روی این پروفیل و همکاری چندین ساله با این برند جهانی، انواع سری پروفیلهای این برند معتبر را با حداکثر کیفیت و اطمینان خاطر به شما ارائه می نماید.

پاردیک تنها نماینده رسمی وینتک در اصفهان:

مفتخریم اعلام کنیم پاردیک نماینده وینتک در اصفهان، به عنوان یکی از پنج تولید کننده دارای +CERTIFICATE A کیفی این برند معتبر در سراسر ایران می باشد، که به پشتوانه سالها تجربه و ارائه محصولاتی بسیار با کیفیت و سابقه طولانی از سال 1381 تا کنون موفق به کسب این گواهینامه شده است.

کارت گارانتی وینتک ترکیه

گروه صتعتی پاردیک، تنها نماینده وینتک در اصفهان می باشد که حق ارائه کارت گارانتی 10 ساله این برند را دارد. این کارت را به همراه تمام محصولات تولید شده از پروفیل وینتک ترکیه به مشتریان محترم ارائه می کند.

با نمایندگی های رسمی و معتبر وینتک ترکیه در ایران آشنا شوید:

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروفیل وینتک ترکیه و اطلاع و آشنایی با نمایندگی های مجاز وینتک در سراسر ایران می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

 

وینتک پنجره یک


پاردیک وین نماینده رسمی کارخانجات WINTECH در ایران


محصولات وین تک


انواع سری پروفیل های وینتک ترکیه در ایران

باانواع سری پروفیل های w640 ،w700 و انواع پروفیل های کشویی تک ریل و جفت ریل وینتک بیشتر آشنا شوید.

از اینجا شروع کنید

با تماس با کارشناسان متخصص پاردیک می توانید علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان، از مراحل انجام کار و قیمت گذاری پروژه خود مطلع شوید