پروفیل UPVCوینتک برنده معتبر جهانی

پروفیل UPVCوینتک برنده معتبر جهانی

پروفیل UPVCوینتک برنده معتبر جهانی 280 280 Mojtaba Barahimi


وینتک پنجره یک
 

پروفیلWINTECHیکی از معتبر ترین برند های تولید کننده ی UPVC میباشد که تحت لیسانس آدوپن ترکیه در ایران فعالیت دارد پروفیل WINTECH یکی از برترین برند های موجود در بین 62 برند UPVC در کشور از لحاظ کیفیت میباشد.

اولین کارخانه ی تولیدی پروفیل WINTECH در سال 1389 در ایران تاسیس گردید و پس از ان این برند تولیدات خود را در سری های مختلف پروفیل از جمله w700  (7سانتی 6 کاناله )  w640  (6سانتی 4 کاناله ) و w260 (پروفیل کشویی 11 سانتی مونوریل )ارائه داده است برند های اختصاصی پروفیل WINTECH پلاس پن و پلاس تک میباشد که برای پروژه های انبوه سازی بسیار مناسب است .

چرا پروفیل یو پی وی سی  WINTECHانتخاب مناسبی  است ؟
 

درب و پنجره ی WINTECH از لحاظ سازگاری با شرایط آب و هوایی ایران در بالاترین سطح کیفیت نسبت به برند های دیگر قرار گرفته است باعث افتخار ماست که توانسته ایم 20 سال رضایت مشتریان خود را در اقسا نقاط میهن عزیزمان به دست آوردیم علاوه بر این قیمت محصولات برندWINTECH نسبت به برند های مشابه با توجه به خدمات و کیفیت بالا بسیار مناسب و به صرفه میباشد .

جلوگیری از اتلاف انرژی
 

-با نزدیک شدن به فصل سرما بهترین پیشسنهاد برای جلوگیری از اتلاف انرژی درب و پنجره ی  دوجداره  UPVC WINTECHکه با بالاترین سطح کیفیت از اتلاف حرارت و برودت جلوگیری مینماید قیمت درب و پنجره ی UPVC

وینتک در مقایسه با هزینه های بالای انرژی کاملا مقرون به صرفه میباشد از این رو نمایندگی  وین تک در استان اصفهان پذیرای شما مشتریان عزیزمان خواهد بود.

-یکی از مهم ترین مسائلی که جهان امروز را در گیر خود کرده است و توجه بسیاری از کشور ها و فعالان محیط زیست به آن معطوف شده استفاده از مواد تجزیه پذیر و قابل بازیافت در صنایع میباشد که یکی از بارزترین فعالیت های برند وینتک در تولید محصولات خود به کارگیری مواد قابل بازیافت و تجزیه پذیر میباشد .

سپاس از حسن انتخاب شما مشتریان عزیز