مزایای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

پرا یوپی وی سی؟مزایای درب و پنجره upvc-تفاوت درب و پنجره آلومینیوم و upvc

مزایای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

مزایای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی 558 408 Mojtaba Barahimi

در مقاله ی درب و پنجره ی UPVC با مقدمات این نوع پروفیل آشنا شدیم. همچنین توضیح  کاملی در مورد اجزا و ساختمان تشکیل دهنده ی درب و پنجره ها به شما دادیم. در این مقاله قصد داریم مزایای استفاده از درب  و پنجره های دوجداره UPVC را با شما درمیان بگذاریم. امید است که این مقاله بتواند شما را برای خرید بهتر و راحت تر راهنمایی کند.

مزایای درب و پنجره دوجداره UPVC- پاردیک وین ارائه دهنده انواع درب و پنجره دو جداره UPVC و آلومینیومی - pardicwin windows and doors in isfahan tehran mashhad shiraz

عایق دما

همانطور که در عکس مشاهده می کنید بیشترین سهم از هدر رفت انرژی در یک خانه، یعنی 47 درصد از اتلاف انرژی توسط در و پنجره ها صورت می گیرد. با استفاده از پروفیل های یو پی وی سی و شیشه های دو جداره تا 30 درصد از این اتلاف را می توان کاهش داد. با سرمایه گذاری بهتر روی محصولات با کیفیت می توانید در هزینه های انرژی خود صرفه جویی کنید

سازگار با محیط زیست

پروفیل های یو پی وی سی 100 درصد قابل بازیافت هستند. اینگونه پروفیل ها بدون برجای گذاشتن هیچگونه اثر مخربی بر روی محیط زیست ما قابلیت برگشت به کارخانه و بازتولید را دارند.

 

مانع از نفوذ باران و آب

به دلیل وجود نوارهای آب بندی در اطراف چهارچوب و قسمت بازشوی پنجره و همینطور عایق بندی دور پنجره در محل تماس با دیوار ساختمان، امکان نفوذ آب به داخل امکان پذیر نیست. قابل ذکر است که وجود شیار های مخصوص بر روی پروفیل امکان هدایت آب های وارد شده ی احتمالی را به خارج آن می دهد.

pardicwin-benefit of upvc windows and doors-isfahan-shiraz-mashhad-tehran - مزایای درب و پنجره دوجداره UPVC

امنیت بالا

وجود قفل های متعدد و یراق آلات مدرن و همچنین شیشه های ایمنی تضمین کننده امنیت خانه شما خواهد بود. قفل ها هرکدام باعث استحکام بیشتر می شود و وجود شیشه های چند جداره باکیفیت حتی در مقابل یک سری از گلوله ها مقاوم است.

عدم نیاز به رنگ آمیزی

پروفیل های UPVC نیاز به هیچگونه رنگ آمیزی ندارند و با استفاده از روکش لمینیت می توان آنها را در رنگ ها و طرح های مختلف با توجه به سلیقه شما انتحاب کرد.

 

صرفه جویی در مصرف انرژی

همانطور که گفته شد بیشترین اتلاف انرژی و متعاقبا پرداخت هزینه ی انرژی هدر رفته توسط در و پنجره های فرسوده یا غیر استاندارد اتفاق می افتد. شما می توانید با سرمایه گذاری روی خرید درب و پنجره های استاندارد از این نوع هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

 

جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایر آلودگی ها

به دلیل وجود نوارهای درزبندی و همچنین یراق آلات قفل شونده ی چندنقطه ای، این نوع درب و پنجره ها از ورود گرد و غبار و دوده به داخل جلوگیری میکنند.

pardicwin-benefit of upvc windows and doors-isfahan-shiraz-mashhad-tehran - مزایا درب و پنجره دوجداره UPVC

عایق صدا

زندگی مکانیزه امروزی سر و صدای فراوانی را به همراه دارد(صدای یک کامیون حدود 90 دسی بل است). در و پنجره های UPVC به همراه شیشه های دو یا چند جداره می توانند صوت ورودی از بیرون منزل را تا 48 دسی بل کاهش دهند یعنی داشتن فضای آرام در محیط خانه یا محل کار شما.

قابلیت نصب یراق آلات متنوع

پنجره های یو پی وی سی امکان استفاده از یراق آلات متنوعی را دارند که گستره ی وسیعی از انواع بازشو را برای سلیقه های مختلف فراهم می کند.

از جمله فواید دیگر درب و پنجره های UPVC

قابلیت بازسازی پنجره های قدیمی با استفاده از پروفیل بازسازی،مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی، نظافت ساده و آسان و سهولت در نصب.